Toyota

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Тoyota — найбільший виробник автомобілів, які є одними з найбільш затребуваних у світі. Корпорація постійно шукає нові прогресивні і потрібні споживачам технології. Завдяки такому підходу вона зуміла стати лідером авторинку і сьогодні диктує свої умови іншим автомобільним підприємствам. Згідно з інформацією, представленою Millward Brown, концерн очолює топ-10 автомобільних марок з найбільшим річним оборотом.

Корпорація «УкрАВТО» пропонує широкий модельний ряд «Тойота» в Білій Церкві — седани, кросовери, позашляховики, флагмани. Цінителям неперевершеної японської якості радимо відвідати наш салон.

Особливості сучасних авто

Продукція автогіганта «Тойота» вигідно відрізняється від автомобілів інших торгових марок такими особливостями:

 1. Збірка — коректність процесу забезпечує більшу частину надійності машин Тoyota. Кожну виконану операцію ретельно перевіряють і не переходять до наступних дій, поки якісно її не завершать. Про будь-яке відхилення доповідають керівництву.
 2. Контроль якості. Всі моделі перевіряють за критичними точками: відповідність законодавчим нормам, перевірка різьбових з'єднань, безпеки, рівня викидів в навколишнє середовище і т. д. Перевіряється кожна навісна панель на кузовну геометрію. Всі виготовлені автомобілі проходять фінальну інспекцію. Тому, купуючи Тoyota в Білій Церкві, ви можете бути впевненими в її якості.
 3. Інновації. Керівництво холдингу орієнтоване на вдосконалення своїх досягнень. Корпорація має власний науково-дослідний центр і щороку оформляє безліч патентів на нові розробки. Автомобілі оснащуються інноваційними системами, які суттєво спрощують управління. Багато розробок активно використовуються іншими виробниками. Серед цікавих функцій можна виділити орієнтацію машини в просторі. Завдяки електронним датчикам запобігають можливі зіткнення з зовнішніми перешкодами. Такі транспортні засоби називаються тими, що «паркуються самі».
 4. Екологічність. Одним із принципів діяльності корпорації Toyota є захист навколишнього середовища. Впровадження системи екологічного менеджменту відповідно до стандарту ISO 14001 розглядається корпорацією як крок в реалізації своєї екологічної політики. Вона розробила перший екологічно чистий автомобіль і стала творцем цього «гібрида». Президент Toyota — пан Фуджіо Чі — впевнений, що виробництво таких автомобілів забезпечить в майбутньому економічне зростання бренду.
 5. Двигуни. Силові агрегати відрізняються відмінними характеристиками: повільний знос, безвідмовність при експлуатації і хороша ремонтопридатність. Корпорація вкладає великі кошти в розробки, пов'язані з роботою моторів. Кожну їх деталь підбирають дуже ретельно.

Чому ще вигідно купити «Тойоту» у дилера в Білій Церкві? Її вважають економічною маркою машини. По витраті палива в порівнянні з авто, що випускаються іншими брендами, вона істотно виграє.

Модельний ряд «Тойота» в Україні

Автомобілі Toyota по праву можна назвати народними. Різноманітність моделей дає можливість підібрати машину на будь-який смак і гаманець. «Автосаміт» — офіційний дилер Тoyota в Білій Церкві — пропонує широкий модельний ряд автомобілів цього бренду в Україні. Наші консультанти нададуть більше інформації про кожну модель, що вас цікавить, і допоможуть зробити вибір. Хочете пересуватися з комфортом? Врахуйте особливості деяких авто:

 1. Седани бізнес-класу забезпечать комфортні поїздки. Порадують неперевершені дизайнерські рішення, а ряд інноваційних систем в комплектації забезпечить безпеку і максимальний комфорт управління.
 2. Елегантний кросовер «Тойота Прадо», дизайн якого радує око, демонструє чіткий і плавний рух міськими вулицями і легким бездоріжжям. Це відмінна машина для міста, яка економічно витрачає паливо і володіє передовими технологічними характеристиками.
 3. Позашляховики цієї торгової марки мають попит у всьому світі. Популярність визначена потужністю і престижним дизайном, який вигідно підкреслить статус свого власника. Це кращі авто у своєму сегменті, що забезпечують ідеальну керованість по бездоріжжю і високий комфорт поряд з моделями бізнес-класу.
 4. Пікапи Toyota також притягують погляди оточуючих. Їх достойно оцінять любителі агресивної їзди. Таким машинам під силу будь-які завдання: буксирування, транспортування великогабаритних багажів, їзда по пересіченій місцевості.
 5. Мінівени — кращий за характеристиками варіант комерційного автомобіля. Це також ідеальна машина для подорожей всією сім'єю і великою корпорацією.

Потрібну модель можна вибрати на сайті авто дилера «Тойот»и в Білій Церкві, і вже потім відвідати салон. Купівля в цьому випадку займе мінімум часу.

Вигідне співробітництво з «Автосаміт»

«Автосаміт», будучи офіційним дилером японського автомобільного гіганта і дочірньою Корпорацією «УкрАВТО», представляє актуальний модельний ряд (розглянути моделі можна на фото). Ми працюємо за системою «єдине вікно», яка, крім покупки нового автомобіля, передбачає:

 1. Регламентоване сервісне обслуговування і ремонт будь-якої складності. Ціна послуг є середньоринковою і залежить від обсягу робіт, використовуваних запчастин. Ми пропонуємо оригінальну продукцію або її аналоги — на вибір клієнта. Власник авто отримує гарантію на проведені роботи та можливість скористатися умовами програми Drive2U, яка дозволяє накопичувати бали, щоб в майбутньому отримати знижку.
 2. Кредит і страхування на вигідних умовах. Мінімальна кредитна ставка робить японський автомобіль більш доступним більшій кількості українців. Оформивши у нас страховий поліс, ви зможете отримати компенсацію в разі пошкодження транспортного засобу.

Купити «Тойоту» в автосалоні в Білій Церкві — значить забезпечити відмінний стан свого автомобіля на довгий час. Серед інших цікавих пропозицій «Автосаміт» — оригінальні аксесуари бренду. З ними ваше авто буде виглядати більш ефектно, а кожна поїздка стане максимально комфортною.

Детальніше